MÕMPI BEEBISALL

Mõmpi sall, sinepikollane valgete mummudega

Mõmpi veebipoe üks näiliselt lihtsamaid tooteid on meie beebisall. Võiks ju mõelda, et sellist salli on jube lihtne välja töötada, kaks lappi kokku õmmelda ja korras ju?! Tegelikkuses aga kulus selle salli mudeli väljatöötamisele mitu kuud ja umbes 25+ katset. Läbi sai vist katsetatud kõik versioonid, mis pähe tulid. Üks jäi liiga lötu, teine nägi lihtsalt kole välja ja kolmas ei tundunud kaelas mugav jaa nii edasi. Pika katsetamise peale valmis lõpuks teie ees olev mudel, mille lõike väljatöötamiseks kulus kõikidest Mõmpi veebipoe toodetest üldse kõige kauem aega. Oma osa oli muidugi ka sellel, et väikesed katsejänesed vahel protestisid ja polnud nõus salli kaela panema ega seda demostreerima, aga taoline väike tramburai kuulub meil iga toote sünniloo juurde.

Meie loodud sallil on mitmeid häid omadusi, näiteks püsib lapsel kael kenasti soojas. Salli mõnus suurus ja kaks trikotaažist kihti on väga head, et imada piisavalt ila hammaste tuleku ja suurema nohu ajal.

Sallil on kaks trukirida, nii saavad salli kanda päris pisikesed, aga ka juba suuremad lapsed (näiteks meie kolmestele kaksikutele sobib see ideaalselt).

Trukke on sallil reas kolm, mis on rohkem, kui enamikel sallidel, aga kui peres kasvab selline jõumees nagu meie väike sell, siis kaks trukki rebitakse lihtsalt lahti, kolmest õnneks enam jõud üle ei käi.

Sall on õmmeldud nii, et seda on võimalik kanda mõlemat pidi, kuidas parajasti tuju. Kui seljas olevad riided on väga kirjud, siis saab valida kandmiseks salli ühevärvilise nn tagumise poole.

Kui meie enda beebid väikesed olid, siis kulus selliseid salle üsna palju.

Fotol on meie kõige lemmikum sinepikollane mummuline muster.