MEIST

Tore, et olete leidnud tee meie lehele. Mõmpi brändi sortimendis on tooted, mis valmistatud ainult Oeko-Tex ja Gots sertifikaatidega kangastest. Kogu meie disaini- ning tootmisprotsess toimub Eestis.

Hetkel saate meie tooteid soetada Mõmpi veebipoest ja aparaaditehase kauplusest laste Maa & ilm.

Tulge kindlasti meie lehele tagasi, sest Mõmpi sortimenti lisandub pidevalt uusi tooteid.

Lõbus 7-kuune kõhuli küünarnukkidele toetuv imik vaatab üles vasakule, imikul on käes kõristi, seljas tumehall bodi sinepikollane valgete mummudega kikilips, jalas sinepikollased valgete mummudega, tumehallide mansettide ja värvliga haaremipüksid

Mõmpi brändi taga on perekond, kus kasvavad toredad kolmesed kaksikud ja üks suur rõõmupallist kahene. Nende väikeste tegelaste jaoks ja neist ajendatult saigi meie ettevõtte lugu alguse. Nende pisikeste tegelaste jaoks hakkasime valmistama beebiriideid.

Tahame ka teie beebidele pakkuda kvaliteetseid riideid, mis on valmistatud nahasõbralikest kangastest. Tundmatut päritolu ja terviseprobleeme tekitavaid kemikaale sisaldavate kangaste kasutamist väldime, kõikidel toodetel on vähemalt Oeko-Tex sertifikaat, paljud tooted on orgaanilisest puuvillast (Gots sertifikaadiga või muud orgaanilist päritolu).

Kogu meie disaini-ning tootmisprotsess toimub Eestis. Kõik tooted valmivad käsitööna, seega mustrid varieeruvad ning iga toode on unikaalne ja täitsa oma nägu.

Keskkonna suhtes oleme ka vastutustundlikud ning sellele võimalikult väikese jälje jätmiseks saadame taaskasutusse meie tootmise kangajäägid. Riided on lihtsa ning mugava disainiga ja testitud meie enda laste peal ning kõik on nende poolt heaks kiidetud. Riiete lõiked on ise katse-eksituse meetodil välja töötatud ja korrigeeritud kogenud spetsialisti abiga.

Häirivaid ja torkivaid silte ja muid segavaid detaile meie toodete seest ei leia, et hoida riided beebide jaoks võimalikult mugavad.
Pakume teile tooteid, mille kvaliteediga me ise rahul oleme ning millesse hea meelega riietame ka oma lapsi.

Meie lugu pole veel valmis, aga loodetavasti teie abiga kirjutame koos sellele loole järgmise toreda peatüki.

Aitäh, et võtate meie teekonnast osa!

Teie Mõmpi

7-kuune imik roomab, seljas tumehall bodi sinepikollane valgete mummudega kikilips, jalas sinepikollased valgete mummudega, tumehallide mansettide ja värvliga haaremipüksid